Souvenir shop

Folkart Népművészeti bolt
6720 Szeged, Somogyi utca 17.
Phone: +36 62 423 029
Website: http://www.folkartszeged.hu

Opening hours
Monday-Friday: 10.00-18.00
Saturday: 10.00-13.00
Sunday: closed


Hollóházi porcelain store
6720 Szeged, Kárász utca 13.
Phone: +36 62 547 227
Website: http://www.hollohazi.hu

Opening hours
Monday-Friday: 10.00-17.30
Saturday: 9.00-13.00
Sunday: closed


Herendi porcelain - Anna store
6720 Szeged, Oskola utca 17.
Website: http://www.herend.com

Opening hours
Monday-Friday: 9.00-17.00
Saturday: 9.00-13.00
Sunday: closed


SZTE Souvenir store
6720 Szeged, Ady tér 10.
Phone: +36 62 546 684
Website: http://www.szteajandekbolt.hu

Opening hours
Monday-Friday: 9.00-17.00
Saturday: closed
Sunday: closed


PICK store
6721 Szeged, Maros utca 21.
Phone: +36 62 421 879

Opening hours
Monday: 11.00-18.00
kedd-Friday: 6.30-18.00
Saturday: 6:00-12:00
Sunday: closed

Latin Negyed
6720 Szeged, Kelemen utca 11.
Phone: 62/541-234, 30/417-5028
Website: http://www.latinnegyed.hu

Opening hours
Monday-Friday: 9.00-19.00
Saturday: 9.00-14.00
Sunday: closed

Latin Negyed - Árkád Szeged
6720 Szeged, Londoni krt 3.
Phone: +36-30 376 2140

Opening hours
Monday-Saturday: 9.00-20.00
Sunday: 9.00-18.00

Map

Share: