Szegedi Ifjúsági Napok (SZIN) 2013

Beküldve: 2013-08-17

Program

2013. augusztus 20. kedd

JATE Klub Stage:

16.00-17.00 - Wolfgang
17.30- 18.30 - Sweet Sixteen
19.00-20.00 - 4/4
20.30-21.30 - Gőzerő
22.00-23.30 - Marót Viki és a Nova Kultúr
23.30-4.00 - DJ Berry, DJ Varga B és DJ Egon

Medence Színpad: -

Összművészeti Tér:

13.00-14.00 - Ének Szent-György Vitézről
14.30-15.30 - Grimm-Busz Színház
16.00-17.00 - Exon
17.30-18.30 - Pumpkins Trió
19.00-20.00 - Zolbert
20.30-21.30 - Elefánt
22.00-23.00 - Őrtorony
23.30-00.30 - Kravaiar
1.00-4.00 - StandUp! Zenekar

SZIN Nagyszínpad:

15.00-16.00 - Kozmosz
16.30-17.30 - Stones Együttes
18.00-19.00 - Pataky Művek
19.00-20.30 - EDDA Művek

Tisza Színpad:

17.30-18.30 - Set The Clocks To Infinity
19.00-20.00 - Egy Fényes Este
21.00-23.00 - Filmvetítés

2013. augusztus 21. szerda

JATE Klub Stage:

15.00-16.00 - Benk Dénes - Csenki Attila
16.30-17.30 - Tha Shudras
18.00-19.00 - Magashegyi Underground
19.30-21.00 - Ganxsta Zoléé és a Kartel
21.30-23.00 - Hősök
23.30-1.00 - Akkezdet Phiai
1.30-5.00 - JADE (Eatbrain. Black Sun Empire & Technoid Community

Medence Színpad:

15.00-16.00 - Eleven Hold
16.30-17.30 - Beatlösz
18.00-19.00 - Tirke Honolulu
19.30-20.30 - Blues Bell
21.00-22.00 - A Shit gyülekezete
22.30-23.30 - Doors Emlékzenekar
0.00-2.00 - Nervé/Miss Kay Dee
2.00-4.30 - Dace Scorp / DJ Bende
4.30-6.00 - Verano / DJ Bende

Összművészeti Tér:

13.30-14.30 - Egy lemur vallomásai
15.00-16.00 - Exit Music
16.30-17.30 - Cimbaliband
18.00-20.00 - Mentés Másként Trió és Dimitris Varelopoulos koncertje és a Tükrös Zenekar koncertje
20.30-21.30 - Török Ádám Trió
22.00-23.00 - Borsodi Blue Trió feat. Pribojszki
23.30-00.30 - Blues B. R. Others
1.00-2.00 - Pély Barna Trió
2.30-3.30 - Overnight

SZIN Nagyszínpad:

16.30-17.30 - Dorothy
18.00-19.00 - ROAD
19.30-21.00 - Depresszió
21.30-23.00 - Tankcsapda

Tisza Színpad:

15.00-16.00 - LuciFair
16.30-17.30 - INSANE
18.00-19.00 - Belmondo
19.30-21.00 - Pál Utcai Fiúk
21.30-23.00 - Paddy and the Rats

2013. augusztus 22. csütörtök

JATE Klub Stage:

15.00-16.00 - Felméri Péter - Janklovics Péter
16.30-17.30 - Pluto
18.00-19.00 - Special Providence
19.30-21.00 - Belga
21.30-23.00 - Ocho Macho
23.30-1.00 - PASO
1.30-5.00 - DJ Ludmilla és DJ Palotai

Medence Színpad:

15.00-16.00 - Slim Jim
16.30-17.30 - Sabbath Szombat - Black Sabbath Tribute Band
18.00-19.00 - Metallicum
19.30-20.30 - Sonic Temple
21.00-22.00 - Rammschwein
22.30-23.30 - Hollywood Rose
0.00-2.00 - Suzuki Samurai & DJ Corp / Retro Party Molnár Lajossal
2.00-4.30 - Natural TC / Retro Party Molnár Lajossal

Összművészeti Tér:

14.30-15.30 - Novecento
16.00-17.00 - Kanizsa és Möndörgő Táncegyüttes
17.30-18.30 - Bin Jip
19.00-20.00 - Szalonna és bandája
20.30-21.30 - Palya Bea
22.00-23.00 - Sena
23.30-0.30 - The Bosky
1.00-4.00 - Volvox

SZIN Nagyszínpad:

16.00-17.00 - Honeybeast
17.30-19.00 - Punnany Massif
19.30-21.00 - Brains
21.30-23.00 - Ákos

Tisza Színpad:

15.00-16.00 - Napkutya
16.30-17.30 - Bohemian Betyars
18.00-19.00 - Kerekes Band
19.30-21.00 - Péterfy Bori & Love Band
21.30-23.00 - Kiscsillag

2013. augusztus 23. péntek

JATE Klub Stage:

13.30-14.30 - Szupkay Viktor – Hajdú Balázs
15.00-16.00 - The Rockforce
16.30-17.30 - Fábián Juli és a Zoohacker
18.00-19.00 - Beat Dis
19.30-21.00 - Žagar
21.30-23.00 - Random Trip
23.30-1.00 - HS7
1.30-3.00 - Stereo MCs (UK) vs. Bam (Jungle Brothers) (USA) DJ set
3.00-5.00 - DJ Kincses

Medence Színpad:

15.00-16.00 - Ozone Mama
16.30-17.30 - Barbears
18.00-19.00 - Half Note City
19.30-20.30 - Variola
21.00-22.00 - Salvus
22.30-23.30 - Zorall
0.00-2.00 - RCH PWS & FMaN Beatbox / Retro Party Horváth Andrással
2.00-4.30 - STILA PWS / Retro Party Horváth Andrással
4.30-6.00 - Adam Breaks / Retro Party Horváth Andrással

Összművészeti Tér:

14.30-15.30 - NYUGATpontHÚ
16.00-18.00 - Juhász Zenekar és a Tánc SZIN-ei a Szeged Táncegyüttessel
18.30-19.30 - Jónás Vera Experiment
20.00-21.00 - Sheket
21.30-22.20 - Gypo Circus
23.00-0.00 - Maszkura és a Tücsökraj
0.30-1.30 - Budapest Nufolk Revolution
1.30-4.00 - Green6

SZIN Nagyszínpad:

16.00-17.00 - Kaukázus
17.30-19.00 - Irie Maffia
19.30-21.00 - The Carbonfools
21.30-23.00 - Magna Cum Laude

Tisza Színpad:

15.00-16.00 - JackDanimalZ
16.30-17.30 - SKAtch
18.00-19.00 - ColorStar
19.30-21.00 - Firkin
21.30-23.00 - Anima Sound System

2013. augusztus 24. (szombat)

JATE Klub Stage:

13.30-14.30 - Mogács Dániel – Tóth Edu
16.30-17.30 - Ivan & The Parazol
18.00-19.00 - Óriás
19.30-21.00 - Rage Against The Machine Tribute by Subscribe
21.30-23.00 - FISH!
23.30-1.00 - Supernem
1.30-3.00 - DJ Andy Smith (ex Portishead) (UK) feat. MC Honey Brown (UK)
3.00-5.00 - DJ Gedzo

Medence Színpad:

15.00-16.00 - ASK-Hazai Márka
16.30-17.30 - Everflow
18.00-19.00 - Jurij
19.30-20.30 - Sardinelli
21.00-22.00 - Korai Öröm
22.30-23.30 - NEO
0.00-2.00 - Decent B'Nois (Gladness Music) / Funky Party DJ Alfával
2.00-4.30 - Boc / Funky Party DJ Alfával
4.30-6.00 - Jety (Neurosense.eu) / Funky Party DJ Alfával

Összművészeti Tér:

13.00-14.00 - Lúdas Matyi akkor és most
14.30-15.30 - Temesvári Eszterlánc Néptáncegyüttes
16.00-17.00 - Lusta Dick
17.30-18.30 - Afrodzaqm
19.00-20.00 - Meszecsinka
20.30-21.30 - Fabula Rasa
22.00-23.00 - Szabó Balázs Bandája
23.30-0.30 - Tárkány Művek
1.00-2.00 - The Fiction Stop
2.00-4.00 - Táncház a Korinda, a Tisza Banda és a Rézhúros Zenekar zenészeivel

SZIN Nagyszínpad:

17.00-18.00 - Moby Dick
18.30-19.30 - Intim Torna Illegál
20.00-21.00 - Vad Fruttik
21.30-23.00 - Quimby

Tisza Színpad:

15.00-16.00 - Mocsok 1 Kölykök
16.30-17.30 - Junkies
18.00-19.00 - Blind Myself
19.30-21.00 - Alvin és a Mókusok
21.30-23.00 - Subscribe

További programok:

Coca Cola Strandparty, Extrém Sport Park, Paksi Atomerőmű Tájékoztató Kamionja, Rádió88 Rehab Kamion, Csajok Csatája Döntő, Dumaszínház, Tánctanítással egybekötött latin party a Dolce Dance Tánciskola jóvoltából, Ne dőlj hátra - élménytúrák segway PT-vel, Színház az egész világ! - színházi előadások a Tisza színpadon és az összművészeti téren, filmvetítés a Belvárosi Mozi jóvoltából a Tisza színpad zenei programjának befejezése után minden nap, nia fitness, Új Nemzedék Plusz (pályaválasztási tanácsadás), Jövő Hídja, Rock Club és médiakommandó, SZIN Szépe választás, Cirkuszt a népnek! - műveltségi kvíz, Kaleidoszkóp Improvizációs Színház, Kézműves Alkotó Sarok

Bővebben a további programokról itt olvashat.

Jegyárak

SZIN bérlet:
- elővételben augusztus 20-ig: 13.900 Ft
- helyszínen: 15.900 Ft
- SZTE kedvezményes elővételben augusztus 20-ig: 10.500 Ft (megvásárolható a TIK ajándékboltjában és a JATE Klubban nyitva tartási időben csak készpénzes fizetéssel és érvényes, nappali tagozatos diákigazolvánnyal)
- szegedieknek kedvezményes elővételben augusztus 20-ig: 12.900 Ft (csak szegedi lakcímkártyával rendelkezők vehetik igénybe, kizárólag az IH Rendezvényközpontban vásárolható meg)

napijegyek:
augusztus 20. kedd - ingyenes nap
augusztus 21. szerda
- elővételben augusztus 20-ig: 4.000 Ft
- helyszínen: 5.000 Ft
augusztus 22. csütörtök
- elővételben augusztus 20-ig: 5.000 Ft
- helyszínen: 6.000 Ft
augusztus 23. péntek
- elővételben augusztus 20-ig: 4.000 Ft
- helyszínen: 5.000 Ft
augusztus 24. szombat
- elővételben augusztus 20-ig: 4.000 Ft
- helyszínen: 5.000 Ft

SZIN felező napijegyek (megvásárolhatóak az adott napon: 24.00-6.00):
augusztus 20. kedd - ingyenes nap
augusztus 21. szerda: 2.500 Ft
augusztus 22. csütörtök: 3.000 Ft
augusztus 23. péntek: 2.500 Ft
augusztus 24. szombat: 2.500 Ft

Az elővételes jegyek az alábbi értékesítő helyeken vásárolhatóak meg.

További információ a rendezvény weboldalán.

szinterkep

Térkép

Megosztás: