SZIN - Szegedi Ifjúsági Napok

A Szegedi Ifjúsági Napok története 1968-ig nyúlik vissza, a fesztiválozók már akkor tudták, milyen különleges hangulatot kínál a Tisza-parti strandolás és a zene elegye. A SZIN némi szünet után 2003-ban indult el újra: azóta műfajtól függetlenül minden hazai és határontúli muzsikus, illetve minden zeneimádó nyárvégi zarándokhelyévé vált. A gondos odafigyeléssel összeállított zenei programnak köszönhetően az elmúlt években többek között a Cure, Kelis, a Kosheen, Diana King, az Apollo 440, az Alphaville és The Tarantinos is megfordult a négynapos fesztiválon.

Augusztus 22. - szerda
SZIN Színpad
15.30-16.30 Z.U.P.
17.00-18.00 Kowalsky meg a Vega
18.30-20.00 Edda Művek
20.30-22.00 Magna Cum Laude
22.30-00.00 Yellowcard (USA)

PEPSI Színpad
16.00-17.00 The Idoru
17.30-18.30 Blind Myself
19.00-20.00 Road
20.30-22.00 Subscribe
22.30-00.00 Alvin és a Mókusok

JATE Klub Stage
16.00-17.00 Mantra Porno
17.30-18.30 Copy Con
19.00-20.00 Punnany Massif
20.30-22.00 Hősök
22.30-00.00 Bëlga
00.30-04.00 JATE Warm Up - dj Berry dj Egon - dj Varga B.

Music Channel Arena
16.30-17.30 Lotus Rock Corporation
18.00-19.00 Synchronring
19.30-20.30 JackDanimalZ
21.00-22.00 HoneyBeast
22.30-00.00 Paddy and the Rats

Összmű-vészeti Tér
16.30-17.30 Harmonia Garden
18.00-19.00 Fool Moon vokálegyüttes
19.30-20.30 Ferenczi György és a Rackajam
21.00-22.00 Blues B.R.Others Show
22.30-00.00 Szabó Balázs Band
00.30-03.00 Volvox party

Silent Party Stage
15.30-16.30 Exit Music
17.00-18.00 Pumpkins
18.30-19.30 Blues Bell
20.00-21.00 Beatlösz
21.30-22.30 Tirke Honolulu
23.00-00.00 Doors Emlékzenekar
00.30-04.00 Silent Party


Augusztus 23. - csütörtök
SZIN Színpad
17.00-18.00 PASO
18.30-20.00 HS7
20.30-22.00 Vad Fruttik
22.30-00.00 Kosheen (UK)

PEPSI Színpad
16.00-17.00 SKAfunderz
17.30-18.30 SKAtch
19.00-20.00 Ganxsta Zolee & Kartel
20.30-22.00 Russkaja (AT)
22.30-00.00 Brains

JATE Klub Stage
16.00-17.00 ReChords
17.30-18.30 Beat Dis
19.00-20.00 Anima Sound System
20.30-21.30 Korai Öröm
22.00-23.30 NEO
00.00-04.00 Dj. Ludmilla & Dj. Palotai

Music Channel Arena
15.00-16.00 Rockforce
16.30-17.30 Foo Fighters Tribute Band
18.00-19.00 We Are Rockstars
19.30-20.30 Balkan Fanatik
21.00-22.00 Napra
22.30-00.00 Fabula Rasa

Összmű-vészeti Tér
16.30-18.00 Kanizsa Táncegyüttes műsora
18.30-19.30 Pumpers (MK)
20.00-21.00 Pravo Zenekar
21.30-22.30 Romano Drom
23.00-00.00 Gypo Circus
00.30-03.30 StandUp! Retro Party

Silent Party Stage
15.30-16.30 Dystopia
17.00-18.00 Mangani888
18.30-19.30 Crazy Dayz
20.00-21.00 Kiss Forever Band
21.30-22.30 Rammschwein
23.00-00.00 Hollywood Rose
00.30-04.00 Silent Party


Augusztus 24. - péntek
SZIN Színpad
15.30-16.30 Pont4
17.00-18.00 Magashegyi Underground
18.30-20.00 Péterfy Bori & Love Band
20.30-22.00 Irie Maffia
22.30-23.30 Josh Gallahan (D)
23.30-01.00 ATB (D)

PEPSI Színpad
16.00-17.00 Los Vegas
17.30-18.30 Special Providence
19.00-20.00 Ocho Macho
20.30-21.30 PUF
22.30-00.00 Csík Zenekar

JATE Klub Stage
16.00-17.00 Sardinelli
17.30-18.30 Žagar
19.00-20.00 colorStar
20.30-22.00 The Carbonfools
22.30-23.00 Random Trip
23.00-00.30 Nathan 'Flutebox' Lee & The Clinic (UK)
00.30-01.30 Adam Breaks
01.30-03.00 Far Too Loud (UK)
03.00-04.00 Metha

Music Channel Arena
15.30-16.30 The Shudras
17.00-18.00 Odett
18.30-19.30 Grand Maxican Warlock
20.00-21.00 Pély Barna Trió
21.30-22.30 Maszkura és a Tücsökraj
23.00-00.30 Soerii & Poolek Dj. Act

Összmű-vészeti Tér
16.00-17.00 Nemulass!
17.30-18.30 A Tánc SZIN-ei-Szeged Táncegyüttes
19.00-20.00 Sheket
20.30-22.00 Palya Bea Trió
22.30-23.30 Heveder (Ro)
00.00-01.30 Korinda és Tisza Banda Táncház
02.00-04.00 Retro Party

Silent Party Stage
15.30-16.30 Metallicum
17.00-18.00 Alice in Chains Tribute Band
18.30-19.30 SoulDiver
20.00-21.00 Velőrózsák
21.30-22.30 Sonic Temple
23.00-00.00 Leander
00.30-04.00 Silent Party


Augusztus 25. - szombat
SZIN Színpad
17.00-18.00 A Láma Dalai
18.30-19.30 30Y
20.00-21.00 Kiscsillag
21.30-23.00 Quimby
23.30-01.00 Parov Stelar Band (AT)

PEPSI Színpad
16.00-17.00 Ismerős Arcok
17.30-18.30 Firkin
19.00-20.00 Intim Torna Illegál
20.30-21.30 Compact Disco
22.00-03.00 Belmondo
23.30-01.00 Lou Bega (D)

JATE Klub Stage
16.00-17.00 Stereomilk
17.30-18.30 FreshFabrik
19.00-20.00 Óriás
20.30-22.00 Fish!
22.30-00.00 Supernem
00.00-01.00 Percy T.C.
01.00-02.30 Blu Mar Ten (UK)
02.30-04.00 Chris.SU

Music Channel Arena
16.30-17.30 Pluto
18.00-19.00 Bin-Jip
19.30-20.30 EXIT
21.00-22.00 Nemjuci
22.30-00.00 Mystery Gang

Összmű-vészeti Tér
18.00-19.00 Gőzerő
19.30-20.30 Rozsdamaró zenekar
21.00-22.00 Tárkány Művek
22.30-00.00 Kerekes Band
00.30-04.00 Retro Party

Silent Party Stage
15.30-16.30 Madrapur
17.00-18.00 Barbears
18.30-19.30 Rolls Frakció
20.00-21.00 Salvus
21.30-22.30 Variola
23.00-00.00 Mátyás Attila Band
00.30-04.00 Silent Party

Megosztás: