Gasztroudvar (Szeged Napja Ünnepségsorozat 2013)

Térkép betöltése...

Időpont
2013/05/17 - 2013/05/26
Egész nap

Helyszín
Klauzál tér


Koncertek és programok:

május 17. (péntek)
15.00 – Antovszki Tamás gitárművész
16.00 – Pálcikaságról és egyebekről – Darvasi László író, költő, újságíróval Karacs Rita újságíró beszélget
17.00 – Gospel Train
18.00 – Fool Moon acapella
19.00 – Honey Beast unplugged

május 18. (szombat)
15.00 – Quintet Brasil
17.00 – Speedy Gonsales
19.00 – Baranyi Anett
20.00 – Latin Combo

május 19. (vasárnap)
15.00 – Parlando Énekegyüttes
16.00 – Magyarkanizsai tambura zenekar
18.00 – Badár Sándor
19.00 – Skatch

május 20. (hétfő)
15.00 – Young Lovers
17.00 – Dél-alföldi Harmonika klub műsora
18.00 – Felméri Péter
18.30 – Anyám és Nyulam
20.00 – Hóra Színház

május 21. (kedd)
15.00 – Colorado Country Band
17.00 – Csenki Attila
17.30 – Colorado Country Band
18.30 – Brass on the road

május 22. (szerda)
15.00 – Sin Seekas (Ada)
16.30 – Blazzaj (Temesvár)
19.00 – Peet Project

május 23. (csütörtök)
15.00 – Keep Smiling Énekegyüttes
16.00 – Gór Nagy Mária Színitanoda – Szegedi Tinitanoda
17.00 – Stami Zeneiskola bemutatkozása
19.00 – Elektroll
20.00 – Mixtura Popularis

május 24. (péntek)
15.00 – Retro Brains
16.00 – Polgármesterek zenekara
17.00 – Öreg Rocker szabadtéri fieszta

május 25. (szombat)
9.30 – Grimmbusz Színház
10.30 – Kelda akusztik
11.30 – Csipkebogyó citera együttes
12.00 – Ásotthalmi Hagyományőrzők
12.30 – Zákányszéki Citerazenekar
13.00 – Balástyai Tátika Népdalkör
13.30 – Üllési Estike Népdalkör és Rézhúros Banda
14.30 – Röszkei Hagyományőrző Dalkör
15.00 – Gőzerő
17.00 – Matthew Michell
18.30 – Sheket
19.30 – Hadijátékok bemutató
20.00 – ZUP

május 26. (vasárnap)
9.30 – Junior Együttes
10.00 – Dodgem zenekar
10.30 – Tabatabai Nejad Flóra ének és Tabatabai Nejad Petra – Börcsök Balázs tánc
11.00 – Antovszki Tamás gitárművész
13.00 – Gospel Train koncert
14.30 – Hagyományőrzők táncháza
16.00 – Nemzetiségi Folklórtalálkozó
20.00 – JackDanimalZ

Kiállítók:
Vitéz Kürtös (Vitéz Kürtös Bt.), Natúr gyümölcslevek, szörpök, lekvárok (T-Univerzál 2011 Bt.), Garabonciás Csemege Kft., Magyar Rétesház – Mr. Marcipán (OMG Kft.), OMÉK információs faház, Brandecker Sörház Ecser (KO-CSE Kft.), Panyolai pálinkák Szatmárból (CAPS-Panyolai Pálinkabolt Kft.), Monarchia Rétesház (U&E Monarchia Kft.), Bácskai Ízek – ropogós almaszirom (Nasi-Pack Kft.), Medvehagyma (Kovács Zoltán),  Hencz homoktövis készítmények (Henczné P. Zsófia), Bodzilla, bio bodza termékek (Simon Zsolt), Zigi kecskesajt (Farkas Ágnes ev.),  Kozma mézeskalács (Mézeskalács 2000 Bt.), Erdélyi kürtöskalács, kenyérlángos (Posta Mária), Reform élelmiszerek, laktózmentes sajt (RE-MA Bio Kft.), Domján Sörfőzde (Every Drink Kft.), Nagy fatál konyhája (Nagy Pál Attila), Csodaszarvas kolbász (Gasztro Varázs Kft.), Házi fagylalt (Mircz Nárcisz), Gyümölcssaláta, frissen facsart gyümölcslé (Friss hagyma Kft.), Varsányi Pincészet (Varsányi Pincészet Kft.), Édesség (Garamvölgyi Gyuláné ev.), Zsombói Házi Sör (Fenyves Sörház Kft.), Lady Lavender Csokoládé Manufaktúra (Poptim Kft.), Csabai kolbász (Tüzes Jánosné), Csudaíz – mézeskalács (Helyi PORTÉKAláka Szoc. Szöv.), Szivárvány kürtöskalács (Szivárvány Kürtöskalács Kft.), Madarasi pálinkaház (Lakatos Márton), Fóti Kézműves Sörfőzde (Söripari Vállalkozás Kft.)

A rendezvény látogatása ingyenes.

Megosztás: