Szegedi Ifjúsági Napok (SZIN) 2013

Térkép betöltése...

Időpont
2013/08/20 - 2013/08/24
Egész nap

Helyszín
Partfürdő


Program

2013. augusztus 20. kedd

JATE Klub Stage:

16.00-17.00 – Wolfgang
17.30- 18.30 – Sweet Sixteen
19.00-20.00 – 4/4
20.30-21.30 – Gőzerő
22.00-23.30 – Marót Viki és a Nova Kultúr
23.30-4.00 – DJ Berry, DJ Varga B és DJ Egon

Medence Színpad: –

Összművészeti Tér:

13.00-14.00 – Ének Szent-György Vitézről
14.30-15.30 – Grimm-Busz Színház
16.00-17.00 – Exon
17.30-18.30 – Pumpkins Trió
19.00-20.00 – Zolbert
20.30-21.30 – Elefánt
22.00-23.00 – Őrtorony
23.30-00.30 – Kravaiar
1.00-4.00 – StandUp! Zenekar

SZIN Nagyszínpad:

15.00-16.00 – Kozmosz
16.30-17.30 – Stones Együttes
18.00-19.00 – Pataky Művek
19.00-20.30 – EDDA Művek

Tisza Színpad:

17.30-18.30 – Set The Clocks To Infinity
19.00-20.00 – Egy Fényes Este
21.00-23.00 – Filmvetítés

2013. augusztus 21. szerda

JATE Klub Stage:

15.00-16.00 – Benk Dénes – Csenki Attila
16.30-17.30 – Tha Shudras
18.00-19.00 – Magashegyi Underground
19.30-21.00 – Ganxsta Zoléé és a Kartel
21.30-23.00 – Hősök
23.30-1.00 – Akkezdet Phiai
1.30-5.00 – JADE (Eatbrain. Black Sun Empire & Technoid Community

Medence Színpad:

15.00-16.00 – Eleven Hold
16.30-17.30 – Beatlösz
18.00-19.00 – Tirke Honolulu
19.30-20.30 – Blues Bell
21.00-22.00 – A Shit gyülekezete
22.30-23.30 – Doors Emlékzenekar
0.00-2.00 – Nervé/Miss Kay Dee
2.00-4.30 – Dace Scorp / DJ Bende
4.30-6.00 – Verano / DJ Bende

Összművészeti Tér:

13.30-14.30 – Egy lemur vallomásai
15.00-16.00 – Exit Music
16.30-17.30 – Cimbaliband
18.00-20.00 – Mentés Másként Trió és Dimitris Varelopoulos koncertje és a Tükrös Zenekar koncertje
20.30-21.30 – Török Ádám Trió
22.00-23.00 – Borsodi Blue Trió feat. Pribojszki
23.30-00.30 – Blues B. R. Others
1.00-2.00 – Pély Barna Trió
2.30-3.30 – Overnight

SZIN Nagyszínpad:

16.30-17.30 – Dorothy
18.00-19.00 – ROAD
19.30-21.00 – Depresszió
21.30-23.00 – Tankcsapda

Tisza Színpad:

15.00-16.00 – LuciFair
16.30-17.30 – INSANE
18.00-19.00 – Belmondo
19.30-21.00 – Pál Utcai Fiúk
21.30-23.00 – Paddy and the Rats

2013. augusztus 22. csütörtök

JATE Klub Stage:

15.00-16.00 – Felméri Péter – Janklovics Péter
16.30-17.30 – Pluto
18.00-19.00 – Special Providence
19.30-21.00 – Belga
21.30-23.00 – Ocho Macho
23.30-1.00 – PASO
1.30-5.00 – DJ Ludmilla és DJ Palotai

Medence Színpad:

15.00-16.00 – Slim Jim
16.30-17.30 – Sabbath Szombat – Black Sabbath Tribute Band
18.00-19.00 – Metallicum
19.30-20.30 – Sonic Temple
21.00-22.00 – Rammschwein
22.30-23.30 – Hollywood Rose
0.00-2.00 – Suzuki Samurai & DJ Corp / Retro Party Molnár Lajossal
2.00-4.30 – Natural TC / Retro Party Molnár Lajossal

Összművészeti Tér:

14.30-15.30 – Novecento
16.00-17.00 – Kanizsa és Möndörgő Táncegyüttes
17.30-18.30 – Bin Jip
19.00-20.00 – Szalonna és bandája
20.30-21.30 – Palya Bea
22.00-23.00 – Sena
23.30-0.30 – The Bosky
1.00-4.00 – Volvox

SZIN Nagyszínpad:

16.00-17.00 – Honeybeast
17.30-19.00 – Punnany Massif
19.30-21.00 – Brains
21.30-23.00 – Ákos

Tisza Színpad:

15.00-16.00 – Napkutya
16.30-17.30 – Bohemian Betyars
18.00-19.00 – Kerekes Band
19.30-21.00 – Péterfy Bori & Love Band
21.30-23.00 – Kiscsillag

2013. augusztus 23. péntek

JATE Klub Stage:

13.30-14.30 – Szupkay Viktor – Hajdú Balázs
15.00-16.00 – The Rockforce
16.30-17.30 – Fábián Juli és a Zoohacker
18.00-19.00 – Beat Dis
19.30-21.00 – Žagar
21.30-23.00 – Random Trip
23.30-1.00 – HS7
1.30-3.00 – Stereo MCs (UK) vs. Bam (Jungle Brothers) (USA) DJ set
3.00-5.00 – DJ Kincses

Medence Színpad:

15.00-16.00 – Ozone Mama
16.30-17.30 – Barbears
18.00-19.00 – Half Note City
19.30-20.30 – Variola
21.00-22.00 – Salvus
22.30-23.30 – Zorall
0.00-2.00 – RCH PWS & FMaN Beatbox / Retro Party Horváth Andrással
2.00-4.30 – STILA PWS / Retro Party Horváth Andrással
4.30-6.00 – Adam Breaks / Retro Party Horváth Andrással

Összművészeti Tér:

14.30-15.30 – NYUGATpontHÚ
16.00-18.00 – Juhász Zenekar és a Tánc SZIN-ei a Szeged Táncegyüttessel
18.30-19.30 – Jónás Vera Experiment
20.00-21.00 – Sheket
21.30-22.20 – Gypo Circus
23.00-0.00 – Maszkura és a Tücsökraj
0.30-1.30 – Budapest Nufolk Revolution
1.30-4.00 – Green6

SZIN Nagyszínpad:

16.00-17.00 – Kaukázus
17.30-19.00 – Irie Maffia
19.30-21.00 – The Carbonfools
21.30-23.00 – Magna Cum Laude

Tisza Színpad:

15.00-16.00 – JackDanimalZ
16.30-17.30 – SKAtch
18.00-19.00 – ColorStar
19.30-21.00 – Firkin
21.30-23.00 – Anima Sound System

2013. augusztus 24. (szombat)

JATE Klub Stage:

13.30-14.30 – Mogács Dániel – Tóth Edu
16.30-17.30 – Ivan & The Parazol
18.00-19.00 – Óriás
19.30-21.00 – Rage Against The Machine Tribute by Subscribe
21.30-23.00 – FISH!
23.30-1.00 – Supernem
1.30-3.00 – DJ Andy Smith (ex Portishead) (UK) feat. MC Honey Brown (UK)
3.00-5.00 – DJ Gedzo

Medence Színpad:

15.00-16.00 – ASK-Hazai Márka
16.30-17.30 – Everflow
18.00-19.00 – Jurij
19.30-20.30 – Sardinelli
21.00-22.00 – Korai Öröm
22.30-23.30 – NEO
0.00-2.00 – Decent B’Nois (Gladness Music) / Funky Party DJ Alfával
2.00-4.30 – Boc / Funky Party DJ Alfával
4.30-6.00 – Jety (Neurosense.eu) / Funky Party DJ Alfával

Összművészeti Tér:

13.00-14.00 – Lúdas Matyi akkor és most
14.30-15.30 – Temesvári Eszterlánc Néptáncegyüttes
16.00-17.00 – Lusta Dick
17.30-18.30 – Afrodzaqm
19.00-20.00 – Meszecsinka
20.30-21.30 – Fabula Rasa
22.00-23.00 – Szabó Balázs Bandája
23.30-0.30 – Tárkány Művek
1.00-2.00 – The Fiction Stop
2.00-4.00 – Táncház a Korinda, a Tisza Banda és a Rézhúros Zenekar zenészeivel

SZIN Nagyszínpad:

17.00-18.00 – Moby Dick
18.30-19.30 – Intim Torna Illegál
20.00-21.00 – Vad Fruttik
21.30-23.00 – Quimby

Tisza Színpad:

15.00-16.00 – Mocsok 1 Kölykök
16.30-17.30 – Junkies
18.00-19.00 – Blind Myself
19.30-21.00 – Alvin és a Mókusok
21.30-23.00 – Subscribe

További programok:

Coca Cola Strandparty, Extrém Sport Park, Paksi Atomerőmű Tájékoztató Kamionja, Rádió88 Rehab Kamion, Csajok Csatája Döntő, Dumaszínház, Tánctanítással egybekötött latin party a Dolce Dance Tánciskola jóvoltából, Ne dőlj hátra – élménytúrák segway PT-vel, Színház az egész világ! – színházi előadások a Tisza színpadon és az összművészeti téren, filmvetítés a Belvárosi Mozi jóvoltából a Tisza színpad zenei programjának befejezése után minden nap, nia fitness, Új Nemzedék Plusz (pályaválasztási tanácsadás), Jövő Hídja, Rock Club és médiakommandó, SZIN Szépe választás, Cirkuszt a népnek! – műveltségi kvíz, Kaleidoszkóp Improvizációs Színház, Kézműves Alkotó Sarok

Bővebben a további programokról itt olvashat.

Jegyárak

SZIN bérlet:
– elővételben augusztus 20-ig: 13.900 Ft
– helyszínen: 15.900 Ft
– SZTE kedvezményes elővételben augusztus 20-ig: 10.500 Ft (megvásárolható a TIK ajándékboltjában és a JATE Klubban nyitva tartási időben csak készpénzes fizetéssel és érvényes, nappali tagozatos diákigazolvánnyal)
– szegedieknek kedvezményes elővételben augusztus 20-ig: 12.900 Ft (csak szegedi lakcímkártyával rendelkezők vehetik igénybe, kizárólag az IH Rendezvényközpontban vásárolható meg)

napijegyek:
augusztus 20. kedd – ingyenes nap
augusztus 21. szerda
– elővételben augusztus 20-ig: 4.000 Ft
– helyszínen: 5.000 Ft
augusztus 22. csütörtök
– elővételben augusztus 20-ig: 5.000 Ft
– helyszínen: 6.000 Ft
augusztus 23. péntek
– elővételben augusztus 20-ig: 4.000 Ft
– helyszínen: 5.000 Ft
augusztus 24. szombat
– elővételben augusztus 20-ig: 4.000 Ft
– helyszínen: 5.000 Ft

SZIN felező napijegyek (megvásárolhatóak az adott napon: 24.00-6.00):
augusztus 20. kedd – ingyenes nap
augusztus 21. szerda: 2.500 Ft
augusztus 22. csütörtök: 3.000 Ft
augusztus 23. péntek: 2.500 Ft
augusztus 24. szombat: 2.500 Ft

Az elővételes jegyek az alábbi értékesítő helyeken vásárolhatóak meg.

További információ a rendezvény weboldalán.

szinterkep

Megosztás: